Dopravní terminál Lipno
CONDUCO

Dopravní terminál

Dopravní terminál Lipno, jako centrální parkoviště obce Lipno nad Vltavou, prošel výraznou modernizací. Byla vybudována autobusová točna, provedeny úpravy stávajícího parkoviště pro osobní automobily, vybudován objekt odpadového hospodářství pro projekt Chata Lanovka. Dnes nabízí Dopravní terminál Lipno stanoviště pro regionální i místní kyvadlovou autobusovou dopravu, upravenou plochu centrálního parkoviště pro návštěvníky skiareálu Lipno, privátní parkoviště hotelu ELEMENT, bezpečnou komunikační osu pro pěší a spoustu zeleně.

Projekt Dopravního terminálu byl výjimečný dobou realizace (pouze 3 měsíce), náročností překládek inženýrských sítí a dále také například založením objektu odpadového hospodářství, pod kterým vedou veřejné inženýrské sítě. Realizace projektu probíhala za současného částečného provozu, čímž byla ještě složitější.

Projekt jsme doprovázeli od přípravné fáze přes všechny stupně projektů, získání potřebných povolení, všechna výběrová řízení až po samotnou realizaci, a to nejen stavebních prací. Naše práce na projektu skončila získáním kolaudace a uvedením do bezproblémového provozu. Délka projektu od myšlenky až po jeho dokončení a uvedení do provozu byla v rozmezí od 06/2015 do 06/2021. Celkem se na parkovišti nachází cca 640 veřejných parkovacích míst, 70 míst na privátním parkovišti a autobusové nádraží s točnou a parkovacím stáním pro 4 autobusy. Celkové náklady na realizaci činily 35 mil. Kč.

Dopravní terminál Lipno
Dopravní terminál Lipno
Dopravní terminál Lipno
CONDUCO

Kontaktujte nás

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

CONDUCO a.s.

Česká 141/66, České Budějovice, 370 01
IČO: 26019558, DIČ: CZ26019558
tel.: 720 982 909, e-mail: info@conduco.cz, DS: sxvdge8

Kariéra Zásady zpracování osobních údajů O Conduco a.s.

Přihlášení uživatele