Hotel ELEMENT Lipno
CONDUCO

Hotel ELEMENT

Hotel ELEMENT se nachází v těsné blízkosti nástupu na hlavní lanovou dráhu skiareálu Lipno. Má celkem 59 pokojů a kongresový sál až pro 500 hostů. V parteru hotelu se nachází největší prodejna a půjčovna INTERSPORT na českých horách o ploše 1 000 m2 a jedinečná rodinná cukrárna POVIDLOŇ s moderními zákusky. Součástí hotelu je multifunkční prostor pro uskladňování sportovního vybavení hostů, který v zimním období slouží k uskladnění lyží a snowboardů a v letním období kol a koloběžek. Celková užitná plocha hotelu a jeho souvisejících provozů činí 4 788 m2. Součástí hotelu je i parkoviště pro celkem 42 vozidel. Přímo před hotelem se rozprostírá tzv. Lyžařské náměstí, které tvoří nástupní plochu do celého skiareálu Lipno. Pod Lyžařským náměstím je provedeno unikátní zatrubnění protékajícího potoka pomocí Benešových rámů o průřezu 3 m x 1,5 m a celkové délce 70 m.  Samotná stavba hotelu je výjimečná složitostí zakládání i samotným stavebně technickým řešením stavby včetně její architektury.

Projekt jsme doprovázeli od přípravné fáze přes všechny stupně projektů, získání potřebných povolení, všechna výběrová řízení až po samotnou realizaci, a to nejen stavebních prací a dodávek technologií, ale i komplexního vybavení provozů i interiérů. Naše práce na projektu skončila získáním kolaudace a uvedením objektů a všech provozů do bezproblémového provozu. Délka projektu od myšlenky až po jeho dokončení a uvedení do provozu byla v rozmezí od 01/2017 do 06/2021. Celkové náklady na realizaci činily 230 mil. Kč.

Web projektu

Projekt Hotel ELEMENT získal ve 24. ročníku soutěže BEST OF REALTY - NEJLEPŠÍ Z REALIT 2022 nádherné 3. místo v kategorii hotelových projektů.

Hotel ELEMENT
Hotel ELEMENT Lipno
Hotel ELEMENT Lipno
Hotel ELEMENT
CONDUCO

Kontaktujte nás

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

CONDUCO a.s.

Česká 141/66, České Budějovice, 370 01
IČO: 26019558, DIČ: CZ26019558
tel.: 720 982 909, e-mail: info@conduco.cz, DS: sxvdge8

Kariéra Zásady zpracování osobních údajů O Conduco a.s.

Přihlášení uživatele