Komplexní služby pro investory a developery
CONDUCO

Komplexní služby pro investory a developery

Spoléháme na promyšlený a efektivní přístup k projektovému řízení v rámci celého životního cyklu projektu od přípravy záměru přes zajištění potřebných povolení, vyhledání partnerů až po realizaci stavby.

Na samotném počátku každého úspěšného projektu stojí vize. Definováním předmětu a priorit je vize projektu doplněna do podoby, z níž je vytvořena investiční strategie projektu. Na základě výstupů tematicky vhodně zvolených doplňujících analýz a průzkumů je investiční strategie postupně zpřesňována do podoby konkrétnějšího investičního záměru. Současně je zpracováván stavební program projektu, stejně jako první drafty šablon dokumentů a smluvní dokumentace, které budou v budoucnu potřeba. Krátce nato jsou spuštěny první tendry na zpracovatele projektové dokumentace a potřebných průzkumů a přípravných prací. Spolupracujeme s architekty a projektanty a koordinujeme postup prací na všech stupních projektové dokumentace. Dalším krokem je organizace výběrového řízení na dodavatele stavby a jeho výběr. Během realizace stavby provádíme průběžnou a důkladnou kontrolu postupu stavebních prací. Zaměřujeme se také na management investorských a klientských změn projektu. Po dokončení realizace stavby zajistíme její oficiální předání a kolaudaci. Po celou dobu realizace máme na paměti podmínky, které je nutno splnit a děláme vše pro to, aby byl projekt dokončen v požadovaném čase dle stanoveného harmonogramu a aby byly dodrženy jeho finanční limity.

Po dokončení projektu naše práce nekončí - nemovitost převezmeme do své správy a budeme zajišťovat její potřebnou údržbu a opravy nebo po dobu záruky nabízíme řešení spotřebitelských sporů.

CONDUCO

Kontaktujte nás

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

CONDUCO a.s.

Česká 141/66, České Budějovice, 370 01
IČO: 26019558, DIČ: CZ26019558
tel.: 720 982 909, e-mail: info@conduco.cz, DS: sxvdge8

Kariéra Zásady zpracování osobních údajů

Přihlášení uživatele